Hakkımızda

HAKKIMIZDA


YDE Elektromekanik İnş. San. ve Tic. LTD. ŞTİ. adı altında 2012 yılında kurulan şirketimiz kurulduğu tarihten günümüze kadar; konusunda, uzmanlaşmış kadrosu ile üstlendiği taahhütleri zamanında ve sorunsuz bir şekilde tamamlamış olup, yaptığı bütün işleri yüksek özveri ve kalite  bilinci ile gerçekleştirmektedir.  Tamamlamış olduğumuz projeler incelendiğinde aynı firmalar tarafından defalarca talep görmekte oluşumuz müşteri memnuniyetine verdiğimiz önemin bir ispatı niteliğindedir.

 

Ayrıca, taahhütlerinde kullanacağı malzeme ve ekipmanların satış ve pazarlamasını da yapan  YDE Elektromekanik İnş. San. ve Tic. LTD. ŞTİ.  müşterilerinin elektrik, mekanik ve inşaat ihtiyaçlarını, üst düzey hizmet bilinciyle yerine getirmektedir.

 

Firmamız, pek çok şirketin eş zamanlı olarak sunamadığı elektrik- mekanik taahhüt işlerini  tek bir kalemde yapabilecek anahtar teslim projeler sunabilmesinin yanı sıra, YDE Otomasyon Elektrik San. ve Tic. LTD. ŞTİ.  ile de çağın gerektirdiği en güncel teknolojileri  de yakından takip etmekte olup, akıllı ev ve bina otomasyon sistemlerini de siz değerli müşterilerimize sağlayabilecek bir alt yapıya sahiptir.

Yeter ki  Derdiniz  Elektromekanik olsun…

İLETİŞİM

  • Gayret Mahallesi, Bankacılar Caddesi, Marka Konutları No:3, A Blok No:2
    Yenimahalle, Ankara

  • +90 312 387 30 03
  • +90 530 149 01 81
  • +90 312 387 30 02

  • info@yde.com.tr